Fantazje o byciu gejem

Witam Mam 30 lat, jestem atrakcyjnym facetem. Mam dziewczyne niby wszystko ok. Jednak raz na jakis czas mam fantazje o byciu gejem. Podnieca mnie mysl ze nim jestem. Dodatkowo zdarza sie tak ze pisze o tym do innych osob np na facebooku. Pozniej przekrecam to w zart ale jednak. Dodam ze mialem kilka spotkan z chlopakami, jako pasywny w sexie. Sez z dziewczna tez mi sie podoba. Natomiast zdarza sie ze przy masturbacji ogladam meski sex. Czy moge byc gejem?

Witam,

Ewidentnie z Pana opisu wynika, że interesuje Pana również seks homoseksualny. Nie oznacza to od razu, że jest Pan gejem. Może być tak, iż jest Pan biseksualny.
To, że ma Pan dziewczynę jeszcze o niczym nie świadczy. Miałam u siebie wielu mężczyzn na terapii, którzy posiadali partnerki (z którymi ogólnie było im dobrze), ale w efekcie końcowym gdy dochodziło do pełnej akceptacji siebie, podejmowali decyzje, że są gejami.
Warto byłoby zastanowić się jak czuje się Pan z dziewczyną. Czy może zainteresowanie tą samą płcią jest silne, ale jednocześnie lęk przed konfrontacją tego z samym sobą jest na tyle silny, że staramy się to od siebie odsunąć. A może tak jak pisałam na początku po prostu jest Pan biseksualny.
Warto byłoby aby może spróbował Pan porozmawiać o tym z terapeutą, tak aby wyjaśnić sobie wszystkie wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i złożona. Często nie jest możliwe jednoznacznie określić człowieka jako homo- lub heteroseksualnego. Być może jest Pan osobą biseksualną.

Pozdrawiam!