Czy gej może uprawiać seks z kobietami?

mam pytanie ważne czy gej może uprawiać seks z kobieta może chodźby i z jakimiś środkami mocno pobudzającymi erekcje ??

Dzień dobry!

Seksualność każdego człowieka jest inna i wyjątkowa. Istnieje grupa mężczyzn homoseksualnych, którzy są zdolni do odbywania stosunków z kobietami, pojawia się erekcje, stosunek jest "zwyczajny" (wielu mężczyzn homoseksualnych przez jakiś czas jest w związku z kobietą, która nie domyśla się prawdy o rzeczywistej orientacji partnera/ męża), a nawet przeżywają oni w związku z tym realną satysfakcję (np. dlatego, że jednocześnie w myślach fantazjują o seksie homo). W tej grupie wielu jest też mężczyzn biseksualnych. Jest jednak również grupa mężczyzn homoseksualnych, dla których stosunek z kobietą w żaden sposób nie jest interesujący i nie są do niego zdolni. Środki farmakologiczne poprawiają funkcję erekcyjną - nie wpływają jednak na podniecenie psychiczne, emocjonalne i pożądanie drugiej osoby. Aby doznać erekcji trzeba być podnieconym i pożądać, a na to tabletki nie działają. To jak, jakby całkowicie heteroseksualnemu mężczyźnie podać dużą dawkę viagry i oczekiwać, że na jej skutek zapragnie on seksu z innym mężczyzną, chociaż nigdy wcześniej w życiu nie miał takich fantazji ani potrzeb.

Pozdrawiam!

Wiele osób zdecydowanie homoseksualnych potrafi odbyć kontakt seksualny z kobietą.
Seksualność jest skomplikowanym fenomenem.
Pozdrawiam. JW, Poznań.