Problemy z tożsamości płciową

Witam, mam 20 lat, jestem gejem. Wiem, że kobiety w ogóle mnie nie pociągają i to jest mój problem. Nie wyobrażam sobie życia z facetem. Kontakt seksualny z osobą tej samej płci sprawia mi przyjemność, ale nie chcę tego robić. Kocham kobietę, moją najlepszą przyjaciółkę. Ona nie wie o mojej orientacji, zresztą nikt poza mną nie wie. Proszę o jakąś poradę, bo nie wiem co robić

Drogi Panie,
najważniejsza kwestia jest związana z tym, dlaczego jest to dla Pana problem, skoro kontakty seksualne z mężczyznami sprawiają Panu przyjemność. O braku akceptacji swojej orientacji seksualnej warto porozmwiać z psychologiem lub seksuologiem. Radosław Krąpiec, psycholog