Zagubienie związane z orientacją seksualną

Witam.Mam pewien problem...Mianowicie pogubiłem się troche ze swoją orientacją.Mam 26 lat i wrażenie,że kobiety mnie nie pociągają.Fantazuje o sexie z meczyznami i tylko to mnie podnieca.Czesto tez wyobrazam sobie siebie jako kobiete.Najbardzuej podnieca mnie wyobrazenie siebie jako prostytutke.Niewiem już co o tym myślec.

Nie wiem, gdzie Pan mieszka, więc nie mogę nikogo polecić...
Szukanie pomocy w Sieci nie jest optymalnym postępowaniem, zachęcam do wizyty, nie powinien Pan pozostawać sam ze swymi rozterkami i wątpliwościami.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, Poznań.