Określenie własnej orientacji seksualnej u 23-latki

Witam, mam 23 lata i od momentu dojrzewania dość spory problem. Od dzieciństwa podobali mi się chłopcy. Zawsze tylko o nich myślałam. Gdy miałam w wieku 19 lat chłopaka podniecał mnie jego dotyk i pocałunki. Wygląd mężczyzn mnie nie podnieca. W wieku 16 lat podniecała mnie koleżanka. Aż tak, że musiałam zerwać kontakt. A dziś czuję to samo w stosunku do koleżanki z pracy. To jest non stop i codziennie. Czuję dziwne pieczenie w pochwie-nieprzyjemne. Nie wiem co mam robić. Czy mogę być lesbijką?

Sądzę, że dla uporządkowania sobie tych spraw najlepiej spotkać się z dobrym psychologiem seksuologiem. W stolicy nie powinno być z tym problemu, tym bardziej, że kończy się okres urlopowy.
W Sieci na kilkuzdaniowe pytanie-opis będzie Pani otrzymywała różne opinie-odpowiedzi i raczej nie pomoże to Pani w "realu".
Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z taką specjalistką.
Pozdrawiam. JW, Poznań.