Pociąg seksulany do kobiet i do mężczyzn

Jestem kobietą lat 19 ,podobają mi się kobiety jak i mężczyźni ale mysląc bardziej ciągnie mnie do kobiet czy to oznaka że jestem lesbijką?

Proponuje wizyte u seksuologa psychologa, wizyta u takiego specjalisty pozwoli Pani, mam nadzieję, uporządkować sobie sprawy orientacji i preferencji w zakresie intymności.
Nie wiem, w jakim regionie Pani mieszka, miejscowości o nazwie Bystra jest kilka w Polsce, w różnych jej częściach.
Proponuje porozmawiać z profesjonalistą, szukanie odpowiedzi w Sieci na Pani wątpliwości nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam Panią. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.