Odczucia mężczyzny podczas seksu i masturbacji

Czy facet podczas seksu ma takie same odczucie w członku jak podczas masturbacji ??

Dzień dobry.

Gdyby tak było, mężczyźni raczej nie szukaliby kontaktów seksualnych z innymi osobami, a po prostu używaliby wyłącznie masturbacji.

Pozdrawiam.

Odczucia powstają w głowie. To mózg nadaje znaczenie dotykowi i od niego zależy, czy dotyk jest nieprzyjemy, czy obojętny, czy przyjemny czy przyjemny erotyczny.
Jest to więc sprawa indywidualna.
Tak więc odczucia są różne i zależą od wielu czynników.
Kontakt z kobietą może na przykład wiązać się z lękiem, masturbacja może kojarzyć się z poczuciem winy na przykład, możliwości jest wiele i gama odczuć ogromna.
Odczucia są zależne od konkretnej partnerki, jak jest atrakcyjna dla nas...
Odczucia sa zmienne w czasie nawet z tą samą partnerką.
Czynniki zewnętrzne mają niebagatelny wpływ.
Inaczej odbiera się seks, jak się jest niewyspanym, czy utraciło się stałą pracę...
Jest to "temat-rzeka".
Seksualizm jest bardzo złożonym fenomenem i nadal tez tajemnicą.
Nie wiemy do końca na czy polega tak zwana chemia miłości...
Pozdrawiam. JW, Poznań.