Możliwość problemów z seksem po częstej masturbacji

Witam mam 18 lat i od kilku się masturbuje .Moja masturbacja jest bardzo szybka szczególnie wtedy gdy przez kilka dni się masturbowałem a więc moje pytanie brzmi czy szybka masturbacja sprawi że potem będę miał kłopoty w łóżku z kobietą[nigdy nie dochodziło między mną kobietą do zbliżeń ]

Dość często inicjacja seksu nie przebiega gładko, ale potem jest coraz lepiej...
Generalnie nie powinno się zbyt szybko wykonywać aktu masturbacyjnego, penis powinien
"ćwiczyć się " w dyscyplinie odraczania w czasie wytrysku, czyli gratyfikacji.
Na naszym Portalu jest dużo informacji na te tematy, zachęcam do lektury,
Znajdzie tam Pan zapewne wiele interesujących objaśnień natury autoerotyzmu i pułapek nadmiernej masturbacji, niejednokrotnie zdarzającej się nie tylko z pobudek erotycznych, ale w celu wyładowania napięcia psychicznego.
Masturbacja, jak każda forma aktywności ludzkiej, powinna być kontrolowana.
Utrata kontroli to inaczej uzależnienie. Od kogoś lub czegoś, nigdy to nie jest dobre, bo odbiera wolnośc...
Od seksu, tak jak od innych emocji (hazardu, siłowni...) łatwo można się uzależnić.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl