Wytrysk bez odczuwanego podniecenia

Witam. Z jakieś 5 dni temu masturbowałem się i miałem wytrysk. Jednakże, kiedy znowu się masturbowałem się wczoraj nie osiągnąłem wytrysku, mimo podniecenia. Proszę o pomoc i ew. sposoby na efektywna masturbacje bez gadżetów z Sex shopu :)

Czasami wystarcza jedna wizyta , w pewnym sensie edukacyjna i psychoterapeutyczna zarazem...
W Pana mieście jest doświadczona terapeutka, dr I.Jankowska-Wojniak, lekarz seksuolog.
Ma dobry kontakt z "młodymi dorosłymi".
Zachęcam też do lektury materiałów na interesujący Pana temat na naszym Portalu, uzbierało sie naprawdę sporo ciekawych i na dobrym poziomie materiałów.
I dobrze, że nie ma Pan zamiaru korzystać z gadgetów z sex-shopów. Zbytnie "udziwnianie" praktyk autoerotycznych bywa przeszkodą w inicjacji seksu w parze.
Pozdrawiam Pana. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.