Masturbacja od kilku lat przy erotycznych filmach i zdjęciach

Witam, jestem chłopakiem i masturbuję się od paru lat przy erotycznych filmach i zdjęciach i mam pytanie czy robi źle ? Dodam że nie jestem uzależniony od sexu i masturbacji.

Zachęcam do lektury odpowiednich postów i artykułów na Portalu, jest dużo interesujących materiałów.
Pozdrawiam. JW. Poznań.