Jak uporać się z częstymi myślami erotycznymi?

Dzień dobry mam taki problem że od paru dni czuję straszne podniecenie lub jest ono wymuszone mam ciągłe myśli erotyczne powoduje to że raz dziennie ocieram penisa o pościel uzyskując wytrysk przy czym czuję mocne bicie serca oraz pot na mym ciele boję się od tego uzależnić było tak pięknie od czerwca przez pół roku nie miałem takiego parcia w majtkach jak przez ostatnie 10 dni fakt przy półrocznej abstynencji seksualnej miałem polucje ale zdarzały się one raz na dwa tygodnie od dawna nie oglądam filmów erotycznych Od pół roku nie masturbuje się ręcznie czy pocieranie penisem o pościel to anormalne zachowanie ile powinienem się masturbować czy powinienem robić to ręcznie nie uprawiałem seksu jeszcze jestem prawiczkiem i to tyle pozdrawiam

Wydaje sie mi, że zamiast borykać sie samemu z tą sferą, albo próbować rozwiązywać niepokoje za pomocą internetu - chyba najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy.
W Łodzi jest doświadczona P Dr A.Robacha, lekarz seksuolog i psychiatra. Zachęcam do odwiedzenia Jej.
Pozdrawiam Noworocznie. JW, Poznań. blog seksuologia.com 1/18