Jak radzić sobie z nocnymi polucjami?

Dzień Dobry Mam takie pytanie od sylwestra przestałem się masturbować w tym czasie dwa razy miałem polucje nocne podczas głębokiego snu poprzedniej nocy miałem taką sytuację że nie mogłem zasnąć miałem ciągle różnorodne myśli erotyczne mój penis był co chwila raz w fazie wzwodu raz w fazie spoczynku za którymś razem kiedy moje mięśnie kończyn dolnych oraz silny wzwód mojego członka nastąpił mimowolny wytrysk czujác bardzo silne podniecenie czy zatem mimowolny wytrysk przed snem to też polucja od sylwestra jak już wspomniałem wcześniej nie masturbuje się ale od tego czasu mam silne parcie w majtkach chyba mam nadmiar testosteronu w jądrach jestem prawiczkiem nie uprawiałem jeszcze seksu z żadną kobietą i to tyle pozdrawiam

Dzień dobry,

Opisana przez Pana "dolegliwość" nie powinna budzić niepokoju. Polucje, czyli mimowolne wytryski nasienia w czasie snu są właściwą reakcją młodego organizmu spowodowana koniecznością rozładowania napięcia seksualnego. Najczęściej zdarzają się u mężczyzn, którzy nie mają możliwości współżycia seksualnego oraz nie uprawiają masturbacji. Jak rozumiem z opisu, Pan właśnie do takiej grupy osób się zalicza.

Opisany z kolei przypadek wytrysku przed snem spowodowany był, jak sam Pan opisał, myślami o charakterze erotycznym, które w tym momencie spełniły podobną rolę, co sny erotyczne, które najczęściej poprzedzają polucje.

Z całą pewnością przedstawione wydarzenia, których Pan doświadczył, są dowodem na Pana właściwy i prawidłowy rozwój, z czego może i powinien być Pan zadowolony.