Czy możliwe jest zainteresowanie płcią żeńską u kobiety?

Witam, mam pytanie związane z orientacją seksualną. Mam 22 lata jestem w związku z mężczyzną jednak zauważam zainteresowanie także płcią żeńską, Czuję się zagubiona i zdezorientowana w tej sytuacji, nie wiem co robic co myśleć. Dodam że jestem osobą bardzo tolerancyjną i nie miałabym kłopotu z akceptacją samej siebie jednak sytuacja jest dla mnie na tyle nowa, że nie wiem co mam robić. Pozdrawiam

Są to trudne i delikatne zagadnienia i lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy.
W Poznaniu współpracujemy w sprawach orientacji, tożsamości i preferencji seksualnych z Panią dr Katarzyną Waszyńską.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, 12/17.