Czy możliwa jest biseksualność?

Mam za sobą kilka (4) nieudane związki, zawsze uważałam się za kobietę heteroseksualną, ostatnio jednak odbyłam stosunek seksualny z moją przyjaciółką (po rozwodzie) i było to najlepsze doznanie jakie miałam, dla niej jak mi powiedziała tak samo. Czy to możliwe że jestem biseksualna, a jeśli nie to mój związek z kobietą jest czymś złym w takim wypadku? Potrzebuję bliskości.

Dzień dobry!

Orientacja seksualna nie jest zero-jedynkowa. Większość ludzi jest potencjalnie zdolna (przy odpowiednich okolicznościach) do udanego współżycia seksualnego czy stworzenia związku także z osobą tej samej płci.
Jeśli w jakiś sposób jest to dla Pani niezrozumiałe, kłopotliwe czy w inny sposób powoduje cierpienie, głębsza analiza sytuacji możliwa jest w osobistym kontakcie z terapeutą.

Pozdrawiam!