Jaka jest moja orientacja seksualna?

Witam! Mam problem ze swoją orientacją seksualną! Nie wiem sam już, czy jestem hetero, homo czy bi? Mam 29 lat, życie seksualne zacząłem późno - 25 lat miałem. Od zawsze podobały mi się kobiety, ale gdy miałem ok. 24 lat interesującym tematem stał się seks z facetem! Nie podobają mi się fizycznie mężczyźni. Mam dziewczynę i jest z nią fajnie, ale podniecający jest też seks z kolesiami! Nawet umówiłem się z jednym i też było fajnie! Ale kobiety fizycznie są piękne. Nie wiem, czy mam wypaczoną psychikę przez późno rozpoczęte życie seksualne, czy przez to, że jak byłem młodszy, to byłem bardzo biedny i mogłem tylko pomarzyć o kobiecie? Najbardziej interesującymi filmami porno są o tematyce bi i hetero, homoseksualne raczej nie interesują mnie. Proszę o odpowiedź, bo od dawna męczy mnie to.

Witam!

Pański opis sugeruje biseksualizm. Biseksualizm może mieć charakter stały lub czasowy. Podczas dłuższego czasu dominacji popędu heteroseksualnego, mogą się pojawić okresy popędu homoseksualnego. Nie ma tutaj zasadniczo reguł. Bardzo ważną kwestią jest akceptacja własnej orientacji i świadome zaspokojenie odczuwanych potrzeb. Zaakceptowanie swojej orientacji pozwala na budowanie zdrowych i trwałych relacji z odpowiednimi partnerami. Pozdrawiam serdecznie!