Seksualne zainteresowanie mężczyznami podczas związku z kobietą

Dzień dobry, mam 31 Lat jestem facetem mam dziewczynę i planujemy razem wspólne życie. Nasze życie seksualne jest dość zadowalające kochamy się kilka razy w tygodniu seks oralny analny i klasyczny. Martwi mnie fakt i boję się tego że podniecają mnie również mężczyźni, seksualnie i posuwam się w tym aspekcie coraz dalej tzn wchodzę na portale randkowe i rozmawiam anonimowo oglądam porno partnerka nic o tym nie wie, czy mozna się z tego wyleczyć chcę prowadzić normalne życie inieokłamywaćpartnerki

Witam Pana,

Z naukowych badań seksuologicznych wynika, że siłą jednopłciowości bywa różna u różnych ludzi oraz zależy od płci. U kobiet, z reguły siła jendopłciowości pozostaje niższa, niż u mężczyzn. Natomiast sytuacje kiedy jednocześnie istnieje popęd hetero- oraz homoseksualny nazywa się biseksualizmem. Seksuolodzy uważają, że do zakończenia okresu dojrzewania biseksualizm pozostaje zjawiskiem fizjologicznym. U osób, u których popęd biseksualny utrzymuje sę także po zakończeniu adolescencji, na różnych etapach życia pojawiają się reakcje homoseksualne oraz heteroseksualne. Reakcje takie mogą występować jednocześnie jak i naprzemiennie. W Pana przypadku odkrycie reakcji związanej z popędem homoseksualnym może budzić zdziwienie czy nawet duże zaniepokojenie. Trudno na poziomie portalu internetowego diagnozować siłę Pana reakcji homoseksualnej oraz jej dalszy przebieg. W zakresie dalszego postepowania należy podejść do nowego odkrycia o sobie w sposób spokojny. Ludzie rozwijają i zmieniają się przez całe życie- także pod względem seksualnym . Jednak należy także wziąć pod uwagę kwestię, że NIE WSZYSKIE FANTAZJE SEKSUALNE TRZEBA REALIZOWAĆ. Warto byłoby zrezygnować z kontaktów internetowych oraz pornografii w internecie i poobserwować swoje preferencje seksualne w "realnym życiu". Wszelkie wymienione przez Pana "działania internetowe" mogą takie reakcje wzmacniać. Jeśli jednak fantazje homoseksualne będą się rozwijać, bez akceptacji z Pana strony, wtedy warto udać się po diagnozę do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!