Potrzeby seksualne u partnera

Moj partner uprawiał seks w trojkącie z dwiema kobietami(tak jak pisałam, tego on zaluje),innym razem współżył z partnerką gdy w tym samym pokoju była koleżanka ktora czytała książkę-w tym on nie widzi nic złego.podobno starali sie byc dyskretni ale to chyba nierealne.Nie jestem zazdrosna,to jego sprawa ale boję się że takie zachowania normalne nie są.Co jeśli ma ekstremalne potrzeby?nie wiem co mam zrobić,zaczęłam sie denerwować że to są zaburzenia i nie wiadomo co jeszcze on moze wymyślić:(

Dzień dobry.

Napisała Pani kilka postów na ten sam temat, na które otrzymywała odpowiedzi nie potwierdzające Pani przypuszczeń. Niezależnie od tego, wciąż Pani zadaje to samo pytanie, tak, jakby koniecznie chciała Pani usłyszeć (przeczytać), że jednak zachowanie Pani partnera to zboczenie. Wydaje się wobec tego, że Pani obsesyjne przywoływanie epizodów z przeszłości partnera, pomimo Pani zastrzeżeń, wzbudziło jednak Pani zazdrość. Możliwe, że o to, że Pani partner doświadczał "czegoś", czego nie doświadczył z Panią. Być może obawia się Pani nie tyle, o to że "może on coś jeszcze wymyślić", ile o to, że - wobec doświadczeń z przeszłości - może mu się Pani po prostu znudzić?
Wydaje się, że czas najwyższy skorzystać z konsultacji psychologicznej. Pani ustawiczne wracanie do tematu w kolejnych postach zaczyna mieć już charakter uporczywego natręctwa.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna, Różnorodne zachowania seksualne nie zawsze świadczą o zaburzeniach seksualnych. Mogą być jedynie wyrazem dużego temperamentu, ciekawości i skłonności do eksperymentowania (w różnych sferach życia, nie tylko seksualnej), efektem zbiegu okoliczności i sprzyjającej sytuacji (np. uleganie innym ludziom, aktywności pod wpływem alkoholu itp.). Mogą być też charakterystyczne dla danego okresu życia (np. wczesnej młodości) i naturalnie mijać z czasem i dojrzałością, ustabilizowaniem się tożsamości.

Czy w Państwa współżyciu seksualnym lub związku jest coś, co Panią niepokoi? Czy partner zgłasza potrzeby seksualne, których Pani nie chce realizować, nie akceptuje? Jak Państwa relacja z partnerem układa się w innych obszarach, niż tylko seksualnym? Czy jest coś jeszcze co wzmaga Pani podejrzenia o "ekstremalne potrzeby" partnera?

Pozdrawiam!