Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Duże potrzeby seksualne u partnera

Nie chce by mój mężczyzna tak często chciał się kochać osobiscie uważam że seks nie jest najwazniejszy a mam wrazenie ze dla niego jest bardzo wazny mi wystarczy takie zblizenie raz dwa razy na tydzien on potrzebuje tego czesciej przez co czuje sie nie wystarczajaca i malo doceniana przez mojego partnera co zrobic , skonczyc to? zaanagozaowalam sie...
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Dziecko z ADHD w szkole

ADHD to zespół nadpobudliwości ruchowej. Dotyka on najczęściej dzieci. Jak uczeń z ADHD może funkcjonować w szkole. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Dzień dobry!

Jednym z warunków, aby związek był udany, jest dopasowanie potrzeb seksualnych partnerów, podobne, korespondujące ze sobą temperamenty seksualne.
Jeśli pojawia się duża różnica w poziomach libido, może to powodować cierpienie jednego lub obojga partnerów.
Każda para reaguje w takiej sytuacji inaczej. Jeśli możliwe rozstanie, dostosowanie się jednego z partnerów do potrzeb drugiego lub poszukiwanie kompromisu, wspólnego rozwiązania. Od Państwa zależy, którą z tych dróg pójdziecie.

Duże potrzeby seksualne mogą być integralną częścią osobowości partnera i taki poziom libido będzie dla niego charakterystyczny przez całe dorosłe życie. Jest jednak również możliwe, że obecnie poziom libido partnera jest nieprzeciętnie dla niego wysoki, ze względu na młody wiek i stosunkowo krótki staż Państwa związku.

Warto się również zastanowić, jak ocenia Pani swoje potrzeby seksualne, swój poziom libido. Uważa Pani, że w najbliższej przyszłości Pani libido mogłoby się zwiększyć? Czy jest coś, co mogłoby się wydarzyć, aby częściej miała Pani ochotę na seks i czuła się przy tym doceniana przez partnera? A czy jest możliwe, że Pani libido w najbliższym czasie może słabnąć?

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy