Co może oznaczać wstrzemięźliwość seksualna mojego partnera?

Witam, mój facet jest po 40 ja jestem od niego dużo młodsza, on od początku związku ktory trwa Juz kilka lat nie chce uprawiać seksu Kochamy się co 2-3 miesiące dla mnie to za mało boję się że mu się nie podobam

Dzień dobry!

Przyczyn sporadycznego współżycia w związku może być wiele. Nie sposób odgadnąć, która z nich ma miejsce u Państwa, bez większej ilości informacji, osobistego kontaktu z obojgiem itp.
Ludzie jednak naturalnie różnią się poziomem potrzeb seksualnych, więc jednym z możliwych wyjaśnień jest właśnie różnica między Państwa temperamentami seksualnymi.
Zachęcam do rozmów z partnerem na ten temat.

Pozdrawiam!