Suchość w pochwie i brak erekcji u partnerów

uprawiam seks z chłopakiem od paru miesięcy , wszystko było dobrze tylko że od jakiegoś czasu mam problem z suchością w pochwie, zawsze byłam tam aż za bardzo nawilżona a teraz nic, mój partner także ma problemy , ponieważ w trakcie seksu nie ma erekcji, lub cieżko go podniecić

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe odgadnąć przyczyny dwóch różnych trudności obojga partnerów bez większej ilości informacji i osobistej rozmowy dotyczącej Państwa życia seksualnego.
Jeśli sytuacja będzie utrzymywała się w czasie (sporadyczne, samoistnie przemijające trudności są niekiedy naturalne, szczególnie u par, tak jak Państwo, rozpoczynających dopiero współżycie) zachęcam do rozmowy z seksuologiem.

Pozdrawiam!