Brak przyjemności seksualnej z nowym partnerem

Witam, jestem 43 letnią kobietą. Urodziłam jedno dziecko 13 lat temu bez powikłań. Przez 25 lat żyłam z 1 partnerem, z pełną satysfakcją seksualną. Przeżywałam orgazmy łechtaczkowe. Pochwowych nie doświadczyłam. Owdowiałam. Od półtora roku mam nowego partnera. Budzi we mnie ogromne podniecenie. Sex jest bardzo przyjemny ale mimo starań z jego strony nie dochodzę do orgazmu. Co może powodować taką sytuację ? Co robić? Brakuje mi satysfakcji...

Dzień dobry!

Długi okres abstynencji seksualnej może sprawić, że ponowny powrót do współżycia będzie trudny. Często problem rozwiązuje czas i cierpliwość, stopniowe wzajemne poznawanie się z nowym partnerem, wypracowanie nowego własnego języka erotycznego.
Ze względu na to, że Państwo współżyją regularnie (?) od półtora roku i nadal nie jest możliwe osiągnięcie przez Panią orgazmu, zachęcam do osobistej konsultacji z seksuologiem. Być może dłuższa rozmowa pozwoli wspólnie "wpaść" na możliwe źródło trudności, którego teraz się Państwo nie domyślają, nie zauważają.

Pozdrawiam!