Jak leczy się pęknięcie szyjki macicy?

Urodziłam 13 grudnia 2017 r. Teraz jestem w drugiej ciąży ,rodze w lutym. Mam pytanie lekarze po 1 porodzie nie poinformowali mnie że miałam pęknięta szyjke czy da się z tym coś zrobić po 2 porodzie? Mam 22 lata A nie mam w ogóle przyjemności ze stosunku seksualnego . czy w tym wieku będę mogła pójść na plastykę krocza oczywiście po porodzie na Nfz?

Lek. Tomasz Budlewski

czy pękniecie zostało zszyte? wskazana wizyta u ginekologa i określenie optymalnego postępowania.