Zaburzenia erekcji a urofilia

Moj partner ma dziwne jak dla mnie fantazje,interesuje go urofilia,i seks w trzy osoby,podczas seksu pojawiaja sie problemy z erekcja.Czy takie zachowanie wymaga leczenia?

Dzień dobry.

Fantazje, nawet te najdziwniejsze, nie wymagają zasadniczo leczenia, o ile nie uniemożliwiają normalnego współżycia. Z Pani opisu można wnioskować, że partner "zafiksował się" na swoich fantazjach, co skutkuje problemami z erekcją.
Warto więc byłoby skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Wielu mężczyzn ma swoje specyficzne potrzeby erotyczne, niekiedy aż do fetyszyzmu. Część ludzi uprawia także seks grupowy. Staje się to problemem dopiero wtedy, kiedy unieszczęśliwia osobę, powoduje cierpienie psychiczne lub sytuacje niebezpieczne (np. dla zdrowia) albo utrudnia/ uniemożliwia stworzenie związku i udane życie seksualne w relacji.
Leczenie (psychoterapia) jest możliwe, jeśli sam mężczyzna ma do tego motywację, odczuwa taką potrzebę. Możecie Państwo skorzystać także z terapii seksuologicznej dla pary.

Pozdrawiam!