Pociąg do damskich ubrać

Witam mam problem gdyż czuję silny pociąg do damskich ubrań ponadto powoduje to u mnie silną erekcję 2 lub 3 razy pod rząd aby rozładować napięcie onanizuję się aż do osiągnięcia wytrysku , chcę się z tym problemem udać do seksuologa ale na wizytę nie mam pieniędzy . Też interesuje mnie jakie pytania może zadawać seksuolog.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Ludzkie potrzeby są różnorodne. Część mężczyzn ma takie właśnie preferencje. Częścią konsultacji seksuologicznej może być rozmowa, w jaki sposób i dlaczego są one dla Pana problemem oraz jakie są Pana oczekiwania od terapii.

Pozdrawiam!