Pociąg do osób tej samej płci

Nigdy nie odczuwałem problemów ze swoją seksualnością, ale od niedawna zauważyłem, że pociągają mnie również mężczyźni. Jest to uczucie tylko i wyłącznie na tle seksualnym, gdyż nie wyobrażam sobie związku z osobą tej samej płci. Czy to znaczy, że jestem biseksualny?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna i najczęściej bardzo trudno jest zmieścić ją i opisać jednym słowem np. "biseksualny". Tak, jest możliwe, że jest Pan osobą biseksualną. Pana pociąg seksualny wobec mężczyzn jest okresową potrzebę, która może zarówno rozwijać się, jak i zanikać, jak i pozostać na takim samym poziomie jak obecnie.

Pozdrawiam!

To może znaczyć, że jesteś biseksualny. Jednak nie da się powiedzieć nic więcej po tak skąpej informacji. warto iść do seksuologa.