Fantazje erotyczne związane z partnerką tej samej płci

Jestem heteroseksualną mężatką i podczas stosunku czerpię normalną satysfakcję. Jednak od kiedy pamiętam w trakcie masturbacji wyobrażam sobie, że jestem mężczyzną i to kobieta mnie zaspokaja. Jaka może być tego przyczyna?

Dzień dobry!

Nie ma w tej sytuacji niczego niepokojącego, więc też trudno określać jej przyczynę. Ludzka seksualność i treść fantazji jest barwna i różnorodna.

Aby bardziej szczegółowo zgłębić tą konkretną fantazję, mechanizmy jej powstania i utrwalenia się w Pani nawykach masturbacji, znaczenie, jakie ma dla Pani - konieczny byłby dłuższy osobisty kontakt terapeutyczny, bliższa znajomość Pani, historii Pani życia, doświadczeń seksualnych, własnej tożsamości itp.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza