Problem z fantazjami erotycznymi podczas seksu

Mam faceta,mam tez dziecko.Jednak seks z moim partnerem mnie nie kreci.Zdecydowanie wole kobiety.Od jakiegos czasu kobiety zaczely mnie krecic bardziej niz mezczyzni.Nie lubie seksu z partnerem a jesli juz jest to wyobrazam go(partnera) sobie z inna kobieta i wtedy dochodze.Co ze mna jest nie ok?Czy jestem les?

Dzień dobry!

Odpowiedź na Pani pytanie przekracza możliwości kontaktu internetowego.
Fantazje homoseksualne są naturalne zarówno dla osób homoseksualnych, jak i biseksualnych i heteroseksualnych.
Być może sytuacja nie wiąże się z Pani orientacją seksualną, ale z relacją z partnerem, zadowoleniem (lub niezadowoleniem) z Państwa związku i życia seksualnego. w którym Pani rzeczywiste potrzeby mogą pozostawać niezaspokajane.
Istotne także, jak wyglądało Pani dotychczasowe życie seksualne, jakie znaczenie ma dla Pani seks, jaką rolę pełni w Pani życiu, jakie swoje doświadczenia uważa Pani za ważne itp.
Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza