Fantazje erotyczne o kobietach przez kobietę

Dzień dobry.Nie wiem jak zaczac wiec zaczne wprost.Jestem 26 letnia kobieta.Nosze tajemnice przed moim partnerem taka,ze kiedy widze jakas ladna kobiete to mam o niej erotyczne fantazje.Nie wiem dlaczego tak jest.Nie uwazam siebie za lesbijke.Choc kobiety podobaja mi sie bardziej niz mezczyzni i czasem mysle,ze marze o tym aby pojsc do lozka z kobieta... Czy moze sie myle i nia jestem...?Podobaja mi sie tylko obce kobiety zadne z moich kolezanek...nawet te ,ktore moga byc ladne.

Dzień dobry!

Orientacja seksualna nie jest tak zero-jedynkowa, jak mogłoby się wydawać. Bardzo liczną grupę stanowią osoby w różnym stopniu biseksualne. Nawet jeśli kobieta pozostaje w związku z mężczyzną, życie seksualne i romantyczne z nim jest udane, chciałaby przez resztę życia tworzyć związki z mężczyznami - nie wyklucza to tego, aby miewać myśli, fantazje erotyczne dotyczące urody i seksualności kobiecej. Być może kiedyś zrealizuje Pani swoje pragnienie w rzeczywistości - być może nie. Każda z tych opcji może dać Pani szczęście.

Pozdrawiam!

takie fantazje maja przerozne dynamiki, moga one dotyczyc identyfikacji seksualnej, ale moze to byc tez min.identyfikacja z kims z rodziny z poprzednich pokolen....lub cos zupełnie innego... jesli chodzi o tajemnice przed partnerem, to kwestia Waszej relacji, otwartosci, zaufania i przezytych traum....i oczekiwan.... za malo danych, by napisac cos wiecej....pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza