Fantazje erotyczne przez Internet

maz jezdzi do pracy za granice-bywa tam5mies,w domu jest 2 tyg,chce mnie zabrac do siebie bardzo na stale.nasz sex przez internet jest barwny i ciekawy przy tym razem flirujemy i wymieniamy sie filmikami,jednak jestem zazdrosna ze mimo to maz fantazjujje o innych kobietach , maz zaprzecza mowiac ze mnie ma i robi to ze mna..raz dowiedzialam sie jak mowil koledze gdzies na miescie ze dzieweczyna jest ladna i mloda.bardzo mną to poruszylo.czy da sie robic to z zona on-line i fantazjowac o innych

Pozdrawiam.

Jak widać jest to możliwe, szczególnie, że są Państwo w rozłące. Warto zadać sobie pytanie, czy fantazjowanie o innych jest dla Pani zdradą. To naturalne, że może nam się ktoś podobać, co nie znaczy, że od razu będziemy zrywać ważną dla nas więź. Zadowolenie ze związku utrwala go. Tak samo jak bycie razem na codzień.
Pozdrawiam.