Fantazje erotyczne męża i utrata zaufania

10mie temu pisalam o fantazjach seksualnych mojego partnera a teraz meza.mowil ze w pierwszym zwiazku tego nie robil ze to byl by jego pierwszy raz.wyjechalam do pracy do norwegi trzy tyg temu dowiedzialam sie podstepem ze oszukal mnie jego byla robili to kilka razy.to jest okropne biecal ze nie womni o tym ze wymarze z pamieci bo kocha mnie i tylko mnie pragnie.a ja sie martwie ze jak wroce ze znowkiedy wspomni i bedzie chcial.czy mam mu wierzyc czy znow oszukuje.jak wyczuc czy mowi prawde.

Jeśli doszło do zdrady, w jakiś sposób została zerwana relacja małżeńska, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zachęcam do postawienia granic i podjęcia terapii małżeńskiej.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza