Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaniedbywanie męża i myśli o kobietach

witam mam pewien problem.jestem w zwiazku malrzenskim od 15 lat ,mam 3 dzieci ,ale od pewnedo czasu marze o kobiecie ,niewiem co sie dzieje jakos maz ,faceci przestali mnie innteresowac .dodam tez ze lubie czasami sex z mezem ale bardzo rzadko i niewiem co z tym bedzie .nie chce psuc zwiazku ale mysle tylko o kobietach i zaniedbuje meza co mam zrobic ?
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Leki przeciwdepresyjne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Odbiera chęć do życia, zabiera energię. Jak walczyć z depresją? Można stosować leki. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o lekach na depresję.

Dzień dobry!

Wielu ludzi jest w różnym stopniu biseksualnych i fantazje o zbliżeniu seksualnym z osobą tej samej płci nie muszą być, same w sobie, żadnym problemem. Nie można zaniedbać tych Pani potrzeb i udawać, że nie istnieją. Być może kluczowym i pierwszoplanowym powinno być jednak zbadanie kondycji Państwa małżeństwa i poprawa tej relacji.
Zachęcam do osobistej konsultacji psychologicznej, a w przyszłości rozważenia terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy