Zaniedbywanie męża i myśli o kobietach

witam mam pewien problem.jestem w zwiazku malrzenskim od 15 lat ,mam 3 dzieci ,ale od pewnedo czasu marze o kobiecie ,niewiem co sie dzieje jakos maz ,faceci przestali mnie innteresowac .dodam tez ze lubie czasami sex z mezem ale bardzo rzadko i niewiem co z tym bedzie .nie chce psuc zwiazku ale mysle tylko o kobietach i zaniedbuje meza co mam zrobic ?

Dzień dobry!

Wielu ludzi jest w różnym stopniu biseksualnych i fantazje o zbliżeniu seksualnym z osobą tej samej płci nie muszą być, same w sobie, żadnym problemem. Nie można zaniedbać tych Pani potrzeb i udawać, że nie istnieją. Być może kluczowym i pierwszoplanowym powinno być jednak zbadanie kondycji Państwa małżeństwa i poprawa tej relacji.
Zachęcam do osobistej konsultacji psychologicznej, a w przyszłości rozważenia terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza