Oglądanie katalogów z kobietami i onanizowanie się męża

maz sie onanizuje pomimo ze zawsze bylam chetna do seksu wiem ze ma duza przyjemnosc z ogladania katalogow dla kobiet wszystkiego gdzie sa mlode ladne dziewczyny nawet nagrywal sobie modelki na wybiegu od 10 lat zawsze cos nowego odkrywam jak nie portale erotyczne to nagrania itp nie potrafie potem uprawiac z nim seksu on uwaza ze to ja mam problem prosze mi pomoc Arleta

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza