Depresja męża po wyjeździe za granicę

witam mam problem z depresja mojego meza mieszkamy w Uk maz od 6 lat ja z dziecmi dojechałam do niego rok pozniej aby nie był samotny na dzien dzisiejszy cały czas chce powracac do polski ,a tutaj mamy prace i zyjemy na jakims poziomie maz juz jest przed 50 wiec w polsce o prace bedzie ciezko nie wiem jak mam z ta sytuacja sobie poradzic

Witam. Naturalna jest tęsknota za krajem, rodziną. Większość swojego życia mąż spędził w polsce, prawdopodobnie ma na ojczyźnie więcej znajomych niż w UK. Rozumiem również fakt, że ciężko jest wracać do kraju, w którym nie widzą Państwo żadnych możliwości. Proponuje, aby mąż zasięgnął pomocy psychologicznej. Jeśli trudno będzie znaleźć go w mieście, w którym pracujecie. Możliwe jest również podjęcie takiej współpracy online z Polski.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza