Pragnienie trójkątu seksualnego

Witam, zawsze wiedzialam ze maz bedzie chcial trojkat z inna kobieta. Jestesmy w zwiazku 3 lata , mamy corke. Niedawno otwarcie porozmawialismy i powiedzial ze jest ciekawy jak to jest byc z inna kobieta i ze chcialby trojkat.Mowi ze to ma byc tylko sex ze nawet sie calowac z nia nie bedzie chcial, tylko jako obiekt sexualny. I jak nie bede chciala to jemu nie zalezy na trojkacie. Boli mnie serce jak wyobrazam sobie jego z inna. Bardzo sie kochamy, mowi mi ze jestem najwazniejsa w jego zyciu.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza