Problem z emocjami w nowym związku

Jestem ze swoja dziewczyna 8 miesiecy. N apoczatku bylo super i wogole jak to jest zawsze. Ja niestety choruje na nerwice natrectw. od jakiegos czasu nie chce mi sie pisac z nia ani gadac i spotykac. Mimo to bardzo ja kocham i chce z nia byc. Czy to mozliwe ze jest to przez to ze ciagle piszemy gadamy przez tel i ciagle mysle o niej i o naszym zwiazku i brak mi zajec? czy potrzebujemy odpoczynku i zmniejszenia kontaktu i bedzie dobrze.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza