Strach przed kolejną zdradą

Zostalam zdradzona w zyciu przez mezczyzne i nie potrafie sobie poradzic z mysla że moze mnie to spotkac widze w kazdej kobiecie zagrozenie co mam zrobic?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza