Jak poradzić sobie z emocjami po zdradzie?

Mój partner po prawie 11 latach wspólnego związku zdradza mnie. Nie umiem sobie poradzic z emocjami jakie mną w tej chwili targają. Nie mam woli życia. Nie wiem gdzie szukać pomocy i wsparcia. Jestem w totalnej rozsypce. Jak mam dalej żyć? To wszystko jest takie trudne...

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza