Jak sobie poradzić po kolejnej zdradzie męża?

witam. mam 33lata. 2 lata temu kredyty zmusiły mnie do wylotu za granicę. w domu zostawiłam męża z 10 i 14 latkiem. niestety nie dawno mąż powiedział mi że mnie zdradzał z tą samą osobą przez 3m-ce. obwiniam za to też siebie ale nie mam siły do walki. pomimo tego dałam drugą szansę, ponieważ nie umiem ani zdradzić ani przede wszystkim żyć bez niego. zbyt dużo osób było za naszym rozstaniem przez całe 15lat wspólnego życia. mam ubezpieczenie i chcę ze sobą skonczyc. 2 raz przechodzę zdradę. pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy terapeuty specjalizującego w psychoterapii par. Samej będzie Pani niezmiernie trudno poradzić sobie z tym, tak poważnym problemem.