Zaburzenia zachowania u partnera

witam prosze mi pomoc poznalam przyajciela bylo super po roku czasu 3 dni jest dobrze puzniej mu cos odbija imnie wyzywa ubliza radzilam by poszedl do lekarza ale odmowil prosze mi poradzic co moge zrobic jak mu pomoc

Mgr Ĺukasz Kielemnik

witam, proszę nadal z nim rozmawiać i motywować do wizyty. problem może być poważny i nie należy go lekceważyć.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza