Jak rozumieć ten wynik EEG 11-letniego syna?

Dzień dobry. proszę o interpretację wyniku badań EEG syna - 11 lat. Badanie EEG zlecone ze względu na niejednoznaczne wyniki testów ADHD oraz zaburzenia zachowania: Badanie w czuwaniu. Układ elektrod 10/20 Stymulacje: FS, HW Czynność podstawowa to miernie/mało regularny rytm alfa o częst. 9,8 HZ i amplitudzie do 34 uV. W okolicach przednich skąpa czynność szybka beta. W okolicach skroniowych niezbyt liczna dopieszka fal theta 7 Hz niskonapięciowych. FS bez wpływu na zapis. HW prowokuje w okolicach skroniowych mierny wzrost rozsianych fal theta 7 HZ. Reakcja zatrzymania obecna. Czynności napadowej ani ogniskowości nie zarejestrowano.
MĘŻCZYZNA, 13 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Interpretacja wyników należy do lekarza zlecającego EEG w oparciu o historię choroby dziecka, badanie podmiotowe i przedmiotowe w gabinecie.