Co oznacza wynik EEG 21-letniej kobiety?

Witam, mam 21 lat i otrzymałam wyniki EEG. Niepokoją mnie one , prosiłabym o pomoc w zinterpretowaniu. "Badanie wykonano w czuwaniu . Zapis modyfikowany okresowo artefaktami elektrody c3 T5 .Czynność bioelektryczna mózgu prawidłowo zróżnicowana przestrzennie. Czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej sklada sie z fal alfa 10 hz i amplitudzie około 33 uV. W okolicach przednich dominuje niskonapięciowa czynność beta . RZ obecna , prawidłowo wyrażona. Na tym tle rejestruje sie pojedyncze uogólnione wyładowanie fal theta o amplitudzie do 87 uV. po FS byskami 12 Hz zarejestrowano pojedyncze wyładowania sychronicznych fal ostrych w lewej okolicy czołowo-skroniowej . W czasie HV zarejestrowano 5x wyładowania synchronicznych fal ostrych w lewej okolicy czołowo skroniowej. WNIOSEK : zapis nieprawidłowy z miernie wyrażonymi zmianami uogólnionymi i zmianami zlokalizowanymi w okolicach czołowo-skroniowych prowokowanymi FS i HV , na tle prawidłowej czynności podstawowej. Proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Opis badania musi być zinterpretowany przez neurologa, który uwzględni Pani stan kliniczny i objawy. Pozdrawiam!