Proszę o wyjaśnienie wyniku EEG u 25-letniej kobiety

Witam bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku EEG. Zapis EEG wykonany wczuwaniu. Zapis symetryczny, synchroniczny, prawidłowo zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa składa się z seri fal alfa 9-10 Hz o maplitudzie do 50-60 qV. Na tym tle kilkakrotnie rejstruje sie uogolnione wyładowania fal wolnych theta 6-7 Hz o amplitudzie do 70-80 qV rozpoczynającej się w prawej okolicy skroniowej. Rz obecna. Hv i Fts bez wpływu na zapis. Orzeczenie: ZAPIS EEG Z NAPADOWŚCIĄ FAL WOLNYCH THETA.

Zapis EEG OPIS: " Zapis EEG wykonany wczuwaniu. Zapis symetryczny, synchroniczny, prawidłowo zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa składa się z seri fal alfa 9-10 Hz o maplitudzie do 50-60 qV. Na tym tle kilkakrotnie rejstruje sie uogolnione wyładowania fal wolnych theta 6-7 Hz o amplitudzie do 70-80 qV rozpoczynającej się w prawej okolicy skroniowej. Rz obecna. Hv i Fs bez wpływu na zapis. Orzeczenie: ZAPIS EEG Z NAPADOWŚCIĄ FAL WOLNYCH THETA. " Opisane zmiany ogniskowe; do obserwacji, diagnostyki dalszej...
EEG do interpretacji klinicznej, wskazana pełna konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan Pacjenta, obciążenia chorobowe, stosowane leki ... Pozdrawiam i zapraszam