Miłość po stosunki seksualnym

Czy zawsze mezczyzna zakochuje sie w kobiecie po stosunku sexualnym

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej zależności.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

nie.czesto po stosunku, jak nie ma wiezi to mezczyzna zwieksza dystans.poniewaz adrenalina wydzielana podczas stosunku oslabia u mezczyzn dzialanie oksydocyny (hormon odpowiedzialny za wiezi, chec bycia w zwiazku) a u kobiet jest odwrotnie.dlatego kobiety po stosunku chca byc blizej.gdy para ma silna wiez, to stosunek zbliza ich.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza