Fantazje erotyczne nie związane z mężem

Fantazjuję o tym,że jestem znana ,utalentowaną osobą,bogatą. Są to także fantazje erotyczne,sek w tym że nie z moim mężem.Kocham swojego męża jesteśmy po ślubie osiem lat ale nie wiem dlaczego nie ma go w moich fantazjach.Dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry!

Fantazje zazwyczaj mają to do siebie, że fantazjujemy o tym, co chcielibyśmy mieć, a czego nie mamy. W fantazjach wszystko jest przyjemne, lekkie, bezproblemowe. Chętnie więc fantazjujemy o idealnych kochankach bez wad, bez słabości - niż o dobrze znanych, stałych partnerach z realnego życia.
Nie musi być w tym nic niepokojącego - każdy człowiek czasami marzy.
Niekiedy jednak fantazje mogą uzależnić, zjadać mnóstwo czasu i energii... których nie zostaje już na prawdziwe życie i wprowadzanie swoich marzeń do realizacji.

Możemy też celowo i świadomie sterować swoimi fantazjami, jeśli tego chcemy - może Pani wprowadzić do nich męża.

Często tematem psychoterapii jest właśnie treść fantazji.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza