Fantazje erotyczne na temat nylonu

Witam mam następujący problem : Uwielbiam wszelkiego rodzaju nylon ,pieszczenie stup i nóg oraz pieszczenie oralne przez nylon .Mama tak od zawsze ,problem zaczyna sie w sypialni żona nie chce założyć ani rajstop ani pończoch a ja wtedy nie mam pełnego wzwodu , albo wcale proszę mi pomóc co dalej robić .

Jest to typowy przykład fetyszu, gdzie bez wystąpienia danego przedmiotu nie można doprowadzić do pełnej satysfakcji seksualnej. Skoro odczuwa Pan trudności z tym związane, polecam udać się na spotkanie z seksuologiem (indywidualnie lub z żoną) i podjąć z nim współpracę nad wyeliminowaniem fetyszu. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Specyficzne preferencje seksualne, np. fetyszyzm, są naturalnym elementem ludzkiej seksualności. Sytuacją idealną byłoby znaleźć partnera, który ma identyczne potrzeby do naszych, lub takie, które uzupełniają się z naszymi. Nawet jeśli tak się jednak nie stało i między partnerami (np. w małżeństwie) istnieją różnice w poziomie potrzeb seksualnych lub treściach fantazji, często jest możliwe szukanie kompromisu.
Możecie oboje Państwo, wspólnie z żoną, skonsultować się z seksuologiem i rozważyć podjęcie terapii. Może Pan także skorzystać z konsultacji i terapii psychologiczno-seksuologicznej samodzielnie.

Pozdrawiam!