Fantazje erotyczne związane z dominacją kobiety

Mam pytanie natury seksualno psychologicznej mam w podświadomości najpewniej skutkiem jakiś wydarzeń z dzieciństwa takie przeszkadzajki coś co chce głęboko we mnie żebym przegrywał i przez to np. nie wychodzi mi rozmowa o prace mam też takie fantazje erotyczne że przegrywam z kobietą i jestem zdominowany teraz czy jeśli będę te fantazje realizował to czy w życiu nie będę miał takich dużych problemów bo będzie ta podświadoma chęć przegrywania zaspokojona czy może odwrotnie ?

Proponuję podjąć psychoterapię która pomoże Panu przezwyciężyć podświadome lęki. Realizowanie fantazji nie będzie miało żadnego wpływu na Pana podejście do aspektów osiągania celów i realizacji założeń. Najwyraźniej Pana sposób myślenia przeszkadza Panu w samorealizacji. Psychoterapia pozwoli Panu ten sposób myślenia zmienić, przepracować lęki - a dzięki temu pomoże Panu osiągać obrane cele i kierunki działania. Fantazje erotyczne natomiast mogą powodować problemy w sferze seksualnej -o ile są one już na poziomie fetyszu bez którego satysfakcja seksualna nie jest osiągana. To też jest kwestia warta omowienia podczas spotkania z psychologiem. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe przewidzieć, czy i w jaki sposób zmieni się Pana codzienność pod wpływem realizowania potrzeb seksualnych o charakterze masochistycznym. Zdecydowanie warto jednak, aby te potrzeby stały się dla Pana nieco bardziej świadome, zrozumiałe i przemyślane.
Jeśli stwierdzi Pan, że Pana potrzeby mogą być zaspokajane w relacji seksualnej z partnerką - może Pan tego spróbować i obserwować siebie, jakie jest to dla Pana doświadczenie, jakie ma korzyści, a jakie minusy. Być może będzie to miało znaczący wpływ na inne (pozaseksualne) relacje - być może nie.
Ma Pan możliwość wpływu na swój sposób myślenia i swoje działania. Może być on większy, jeśli tak Pan zdecyduje i będzie nad tym pracował.

Pozdrawiam!