Fantazje erotyczne u 31-latka

Mam takie fantazje erotyczne w których przegrywam z kobietą i jestem zdominowany (teraz nie wstydzę się tego) mam też w podświadomości chęć przegrywania przez co np. zawalam rozmowę o prace i teraz czy jeśli będę realizował te fantazje np. przez masturbacje lub odpowiednią partnerkę to czy ta podświadoma chęć przegrywania zostanie zaspokojona i nie będzie się przejawiać w życiu a może odwrotnie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarz psychiatry bądź do psychologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry.

Wydaje się, że udzielałem już odpowiedzi na Pańskie pytanie. Powtórzę wiec, że podświadoma chęć przegrywania, podtrzymywana przez kontakty seksualne bądź fantazje towarzyszące masturbacji nie będzie zaspokojona, a wzmocniona. Od Pana zatem należy decyzja, czy zechce Pan zmagać się z życiem, jak większość ludzi na świecie, pokonując codzienne trudności czy też oddać je walkowerem.

Pozdrawiam.