Fantazje erotyczne a stały związek

Po 2-3 dniach bez seksu lub masturbacji kiedy widzę młodą obcą kobietę mam fantazje erotyczne. Oprócz seksu marzę o tym żeby ta osoba mnie chwaliła, podziwiała. Oczywiście te fantazje nigdy się nie spełniają i jestem sfrustrowany. Mam stałą partnerkę seksualną ale czuję że to za mało. Jednak nie mógł bym zdradzić -choć mam wrażenie że to takie "męskie". Chyba nie dojrzałem do stałego związku.

Seksualizm jest z natury rzeczy konfliktowy i "asymetryczny" nawet w udanym związku.
A odpornośc na nieuniknione frustracje seksualne jest właśnie miarą dojrzałości emocjonalnej i także etycznej.
Dobry związek do dążenie do harmonii, rzadko pełna harmonia.
Pana spostrzeżenia i odczucia są normalne, ludzkie. Medycyna seksualna nic tutaj nie wnosi...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza