Fantazje erotyczne o seksie w trójkącie

Mam 23 lata i jestem w stałym związku. Mój partner namawia mnie na seks w trójkącie z innym mężczyzną. Przyznam, że również miałam takie fantazje, ale bardziej w układzie MKK. W układzie zaproponowanym przez partnera mam obawy odnośnie podwójnej penetracji. Nie mam dużego doświadczenia w seksie analnym. Proszę o odpowiedź czy przy jednoczesnej penetracji pochwy i odbytu seks analny nie będzie bolesny oraz w jakich pozycjach najlepiej się kochać żeby nie powodować naprężeń okolic pochwy i odbytu.

Jeśli obawy są tylko "techniczne" informacja dotycząca możliwości i najwygodniejszych pozycji będzie adekwatna. Jeśli jednak Pani wątpliwości sięgają głębiej, a ich "techniczny" wymiar jest ich objawem- może warto jeszcze raz porozmawiać z partnerem i zastanowić się nad przyczynami i potrzebami, jakie za tym stoją? Urozmaicenie i podtrzymywanie pożądania jest bardzo ważne w życiu erotycznym, a tym samym relacji partnerskiej, jednak niektóre potrzeby czy sytuacje mogą tą więź osłabić zamiast wzmocnić. Warto poważnie przemyśleć taką decyzję, a także zadbać o poczucie bezpieczeństwa i zaufania w relacji.

Witam. Zanim podejmie Pani jakąś decyzję, zachęcam do tego, aby traktować seks jako sferę bardzo intymną i zgadzać się jedynie na takie jego wersje, które są dobre również dla Pani. Poczucie przymusu w życiu intymnym czasem okalecza spontaniczność w seksie i odbija się na całym związku. Pozdrawiam.

Należy zachować dużą ostrożność ponieważ może dojść do uszkodzenia w trakcie penetracji odbytu i musi to kontrolować partner. Zwieracz odbytu to bardzo silny mięsień i jego gwałtowne, mechaniczne rozwarcie może być bardzo nieprzyjemne, co więcej może skutkować uszkodzeniami śluzówki odbytu, a nawet krwawieniami. Pamiętaj, że nigdzie w ludzkim ciele nie ma śluzówki tak delikatnej jak śluzówka odbytu. Przy odpowiednim nawilżeniu (żel, wazelina) i pełnym wyczucia dotyku pieszczoty tej niezwykle erogennej, bogatej w zakończenia nerwowe strefy nie przyniosą bólu, a wręcz przeciwnie - wywołają wiele pozytywnych odczuć. Uszkodzenie odbytu zdarza się bardzo, bardzo rzadko i tylko podczas stosunków „na siłę”, gdy partnerka nie wyraża zgody lub jest bardzo spięta i zaciska mięsień zwieracza. Gdy podczas stosunku analnego pojawia się ból, jest to po prostu znak, że należy go przerwać. W profilaktyce zakażeń najważniejsze jest więc respektowanie zasady: po pieszczotach analnych nie wkładaj palca ani członka do pochwy - najpierw dokładnie go umyj lub zmień prezerwatywę. Zabezpiecza to pochwę przed dostaniem się bakterii z odbytu. W drugą stronę ta zasada nie obowiązuje. Po pieszczotach waginalnych można kochać się analnie.
Pozdrawiam