Uprawianie seksu analnego a ból

Mamy z zona pytanie chcemy uprawiac sex analny ale zona boi sie bolu co mamy zrobic zeby Nie odczuwala tego bolu

Dzień dobry!

Zachęcam do lektury licznych książek poradnikowych i artykułów dot. seksu analnego, np. "Radość seksu analnego", którą napisał seksuolog Jack Morin. Istotny jest poziom podniecenia, stopniowe wprowadzanie do współżycia pieszczot i penetracji odbytu, nauka relaksacji i rozluźniania ciała, dodatkowe nawilżenie itp. Mimo to, dla części osób penetracja analna może być jednak stale bolesna.

Pozdrawiam!